Uwaga. Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
 
Witamy na stronach internetowych Katedry Matematyki
Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie


Informacje dodatkowe
 • Strona główna
 • Akredytacja kierunku matematyka w PWSZ w Tarnowie

  Kierunek matematyka prowadzony w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie na poziomie studiów pierwszego stopnia o  profilu praktycznym uzyskał ocenę pozytywną na mocy uchwały nr 573/2019 Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej z dnia 25.07.2019 r.

  W swojej uchwale Prezydium PKA stwierdziło, że PWSZ w Tarnowie spełnia w pełni wszystkie wymagania do prowadzenia na kierunku matematyka studiów pierwszego stopnia o profilu praktycznym. Poziom prowadzonego kształcenia odpowiada przyjętym kryteriom jakościowym.

  Kolejna ocena programowa kierunku matematyka nastąpi w roku akademickim 2024/2025.

  Pozytywna ocena dokonana przez Polską Komisję Akredytacyjną jest ważną informacją dla studentów kierunku matematyka i osób, które planują w przyszłości podjęcie studiów matematycznych w PWSZ w Tarnowie.

  Polska Komisja Akredytacyjna jest niezależną instytucją, działającą na rzecz doskonalenia jakości kształcenia. Podstawowym celem działań Komisji jest wspieranie polskich uczelni publicznych i niepublicznych w procesie doskonalenia jakości kształcenia oraz w osiąganiu standardów edukacyjnych na miarę najlepszych wzorców obowiązujących w europejskiej i globalnej przestrzeni akademickiej. Działania te zmierzają do zapewnienia absolwentom polskich szkół wyższych wysokiej pozycji na krajowym i międzynarodowym rynku pracy oraz do zwiększenia konkurencyjności polskich uczelni jako instytucji europejskich.

  Polska Komisja Akredytacyjna realizuje swoją misję poprzez dokonywanie obligatoryjnych ocen programowych i instytucjonalnych oraz formułowanie opinii o wnioskach dotyczących nadawania uprawnień do prowadzenia studiów.  Adres
  Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie
  Instytut Matematyczno-Przyrodniczy
  Zakład Matematyki
  ul. Mickiewicza 8
  33-100 Tarnów

  email:
  imp@pwsztar.edu.pl
  telefon
  +48 14 63 16 529
  +48 14 63 16 530
  +48 14 63 16 531
  faks
  +14 63 16 600


  Wyświetl większą mapę

  Ostatnia aktualizacja: 11 sierpnia 2019 r. godz.22:54

  Zakład Matematyki Instytut Matematyczno-Przyrodniczy PWSZ w Tarnowie Biblioteka PWSZ